Kampania Cold Mailing skierowana do małych firm

Small Business Cold Mailing

Skuteczność

Dzięki naszemu know-how przygotowany komunikat skutecznie trafia do właścicieli firm z wybranego sektora firm.

Personalny przekaz

Stworzymy treści na podstawie przygotowanej wspólnie z Tobą analizy targetu. Skupimy się na relacjach, analizie problemów odbiorcy i dokładnym poznaniu jego potrzeb.

Gwarantowane wyniki

Jako jedyna firma w Polsce zagwarantujemy Ci pewne rezultaty. Stawiamy na długotrwałą współpracę i wspólnie z Tobą zbudujemy sukces.

100% zgodności z RODO

Nasze działania są w pełni zgodne z prawem. Współpracujemy z sektorem bankowym, finansowym oraz firmami.

Przygotowanie analizy targetu

Mass mailing sprawdza się najlepiej dla produktów skierowanych do małych firm i jednoosobowych działalności. Wykonamy dla Ciebie analizę rynku i opracujemy profil firm, według takich kryteriów jak: branża, obrót, kraj, region czy ilość zatrudnionych pracowników.

Generowanie bazy
zgodnej z ustalonymi kryteriami

W ciągu 21 dni zbudujemy bazę 4000 firm odpowiadających Twojemu targetowi oraz wyszukamy firmowe adresy e-mail (takie jak biuro@firma.pl). W ramach tej usługi komunikat skierowany jest do właścicieli i dyrektorów firm.

Przygotowanie skutecznego
komunikatu biznesowego

Mamy know-how pozwalający uzyskać wysoki współczynnik otwarć przy wysyłce na firmowe maile. Kampania składa się z 3 do 5 wiadomości i zawiera silny komunikat biznesowy.

Automatyzacja wysyłki
wraz z raportowaniem

Dzięki nowoczesnej platformie cała wysyłka zostanie zautomatyzowana. Otrzymasz bezpośredni dostęp do platformy, przez którą będziesz śledzić kampanię.

  • Gwarantujemy rezultaty w postaci hot leadów oraz minimalnego współczynnika otwarć i odpowiedzi.

Case Studies

Nasi klienci niech mówią za nas