Jak to działa?

Kampanie Cold Email

Dedykowane działania

Budowane przez nas bazy pod kampanie Cold Mailing każdorazowo są tworzone i weryfikowane przez człowieka.

Personalny przekaz

Stworzymy treści na podstawie przygotowanej wspólnie z Tobą analizy targetu. Skupiamy się na relacjach, analizie problemów odbiorcy i dokładnym

Gwarantowane wyniki

Jako jedyna firma w Polsce zagwarantujemy Ci pewne rezultaty. Stawiamy na długotrwałą współpracę i wspólnie z Tobą zbudujemy sukces.

100% zgodności z RODO

Nasze działania są w pełni zgodne z prawem. Współpracujemy z: sektorem bankowym, finansowym, IT oraz firmami z innej branży.

Przygotowanie dokładnej analizy targetu

Podstawą każdej kampanii jest dobrze dobrany target. W ramach realizowanych projektów klienci dokładnie wskazują: typy firm, branże, PKD, obrót, kraj, region czy liczbę pracowników szukanych firm.

Wygenerowanie bazy zgodnej z kryteriami klienta

W ciągu 21 dni, na podstawie ustalonego targetu, powstaje gotowa baza z biznesowymi adresami email do osób decyzyjnych, wskazanych przez klienta.

Przygotowanie skutecznego komunikatu biznesowego

Dzięki bogatemu doświadczeniu nasi copywriterzy zbudują bardzo silny, biznesowy komunikat w postaci 3-5 wiadomości email, który pomoże zbudować relacje miedzy klientem a odbiorcami.

Automatyzacja wysyłki wraz z raportowaniem

Dzięki nowoczesnej platformie cała wysyłka zostanie zautomatyzowana. Klient otrzyma bezpośredni dostęp do platformy skąd może śledzić całą kampanię.

Case Studies

Nasi klienci niech mówią za nas